Jelenlegi hely
TDK 2010 Tavasz
Tudományos Diákköri Konferencia, Informatika Szekció,
2010. tavasz
Értesítem a Tisztelt Hallgatókat, hogy a 2010. évi tavaszi Tudományos Diákköri Konferencia Informatikai Szekciójának előadásai 2010. április 23-án, pénteken, 9 órától kerülnek megrendezésre.
A konferenciára Dr. Dombi Józsefnél (Árpád tér 2., második emelet) lehet jelentkezni a benyújtandó dolgozat egyoldalas tartalmi összefoglalójával, amelyen fel kell tüntetni a következő adatokat: a szerző(k) neve, évfolyam, szak, cím, témavezető neve. (Lásd a mellékelt mintát a honlapon). Kérem, hogy az összefoglalót küldjék el a dombi@inf.u-szeged.hu e-mail címre is.
A jelentkezés (azaz a tartalmi összefoglalók beadásának) határideje:
2010. március 30., kedd, 13-14 óra között.
A dolgozat terjedelme nem lehet 50 oldalnál hosszabb és a betűméret nem lehet kisebb 12-nél. Az elkészült dolgozatokat 2 példányban és elektronikusan pdf formátumban is Dr. Dombi Józsefnél kell leadni
2010. április 13-án, kedden, 13-14 óra között.
A konferenciával kapcsolatos további információk és egy minta tartalmi összefoglaló a
http://www.inf.u-szeged.hu/hallgatok/
(http://www.inf.u-szeged.hu/kutatas/konferenciak/tdk2010tavasz/) weblapon érhetők el.
Az absztrakt mintalap letőlthető itt.
Szeged, 2010. február 23.
A dolgozatok rövid összefoglalói:
Informatikus I. szekció
Autonóm robot valós idejű navigációja ismeretlen környezetben - Dévényi Péter
Intelligens Ház - Erdélyi Ádám
Mobil vezeték nélküli szenzorhálózatok - Gál Péter
Mediánszűrés alkalmazása algebrai rekonstrukciós módszerekben - Hantos Norbert
Ellipszisek rekonstrukciója apriori evolúciós algoritmus segítségével - Osztroluczki Andás
Informatikus II. szekció
Heurisztikák többdepós járműütemezési problémákra - Dávid Balázs
Spektro-temporális felbontáson alapuló elemzési módszerek a beszédfelismerésben - Kovács György
A bináris NP osztály szimmetrikus töredéke - Mészáros Ágnes
Körfedés és alkalmazása a telekommunikációs hálózatokban - Palatinus Endre
Eredmények:
I. szekció: | |
1. helyezés | Dévényi Péter |
1. helyezés | Tasi Tamás Sámuel |
2. helyezés | Hantos Norbert |
Különdíj | Erdélyi Ádám |
II. szekció: | |
1. helyezés | Mészáros Ágnes |
2. helyezés | Tengeri Dávid |
3. helyezés | Dávid Balázs |
3. helyezés | Palatinus Endre |